04.05.21

Wings for Life World Run w Kwiatkowicach

9 maja Wings for Life World Run i premiera naszej kawiarni! 

Już w niedzielę zapraszamy na bieg Wings for Life World w Kwiatkowicach. Po raz pierwszy zobaczycie naszą mobilną kawiarnię i spróbujecie naszej wyśmienitej kawy. To równocześnie otwarcie sezonu dla biegaczy z KB Krokus, ale wydarzenie jest otwarte dla wszystkich chętnych.

W Wings for Life World Run może wystartować każdy. Udział bierzemy za pośrednictwem aplikacji mobilnej Wings for Life World Run. Wystarczy się zarejestrować na stronie www.wingsforlifeworldrun.com (opłata za start w App Run to 70 zł).

Start 9 maja o godz. 13 – o tej samej porze bieg ruszy na całym świecie, również w Kwiatkowicach. Zapisy będą otwarte do niedzieli, więc można się zdecydować niemal w ostatniej chwili. Tym bardziej, że tylko od Ciebie zależy, jaki dystans pokonasz!

Przypominamy, że cały dochód z Wings for Life World Run jest przeznaczany na badania nad metodami leczenia przerwanego rdzenia kręgowego.

Premiera naszej kawiarni

Atmosfera na pewno będzie świetna. Dodamy do niej coś od siebie. Kto w niedzielę wybierze się do Kwiatkowic, zobaczy, jak wygląda i jak radzi sobie nasza mobilna kawiarnia. Po raz pierwszy w akcji!

Cieszymy się, że premierę zaliczymy przy okazji biegowego wydarzenia, i to o zasięgu globalnym. Jednak kawy na uczestnikach nie będziemy testować – jest już sprawdzona i mamy pewność, że będzie smaczna i aromatyczna. Przekonajcie się osobiście!

 

Pozostałe aktualności

Cookies

Używamy cookies w celu usprawnienia...

Zagadzam się