Jesteśmy bardzo mobilną kawiarnią z ciekawą energią

Planujesz imprezę, event albo inne wydarzenie? Runcafe to więcej niż tylko kawowy catering. Z nami zorganizujesz kawę na dobre.

RunCafe | O nas

Twoi goście lubią rozmawiać

Wiemy, że dobra kawa to wyśmienity smak i aromat, ale też dodatkowe wrażenia. Tam, gdzie jesteśmy, tworzymy gościnny klimat oraz przyjazne miejsce spotkań, rozmów, nawiązywania relacji i relaksu. Przyjemne nie tylko ze względu na aromat świeżej kawy, choć ten już z daleka przyciąga i wywołuje niewymuszony uśmiech. Teraz wyobraź sobie swoich gości, którzy właśnie zobaczyli lub poczuli, że można iść na kawę.

Mamy ponad 20 rodzajów kawy

Zapewniamy najwyższą jakość serwowanej kawy oraz profesjonalną obsługę. To jasne, że te dwie rzeczy muszą być połączone, ale nas wyróżnia jeszcze oferta szersza niż standardowa.

Do wyboru mamy ponad 20 rodzajów znakomitej kawy. Dysponujemy dwoma ekspresami: ciśnieniowym i przelewowym, możemy też przygotować kawę nitro Cold Brew. Do tego proponujemy też herbatę oraz gotowe koktajle dla sportowców. Na marginesie: sami też jesteśmy sportowcami. Bieganie daje nam mnóstwo dobrej energii.

 

 

Mamy własną energię i auto na każdą drogę

Jesteśmy samowystarczalni i doskonale zorganizowani. Dysponujemy własnym źródłem energii – tym razem mówimy o tej elektrycznej – i odpowiednio dużym zasobem wody. Jedyne, czego potrzebujemy w przypadku imprez na zewnątrz, to 15 metrów kwadratowych. Tyle miejsca zajmuje nasze auto. Wszystkie szczegóły techniczne i organizacyjne ustalamy szybko i sprawnie.

Jesteśmy bardzo mobilną kawiarnią, ponieważ dysponujemy pojazdem, który wjedzie wszędzie. Dlatego wszędzie tam, gdzie zaplanujesz swój event, przygotujemy świeżą kawę i stworzymy klimatyczne miejsce dla Twoich gości.

Szczegóły ustalmy indywidualnie

Działamy przez cały rok, w dowolnym miejscu na terenie całego kraju. Obsługujemy wydarzenia różnego rodzaju, do 2 tys. uczestników – spotkania firmowe i prywatne, imprezy sportowe, rekreacyjne, kulturalne i rozrywkowe, eventy marketingowe, targi, wystawy, dni otwarte, konferencje, szkolenia, prezentacje produktów. Obsługujemy zarówno wydarzenia organizowane na zewnątrz, jak i we wnętrzach.

Oferta Runcafe wykracza poza standard, ale pod względem cen poruszamy się jednak w realiach rynkowych. Jak tu nas nie lubić

Cookies

Używamy cookies w celu usprawnienia...

Zagadzam się